Grupa Biedronki

„BIEDRONKI”- grupa liczy 22 dzieci (11 chłopców i 11 dziewczynek).

To wspaniała gromada 6  i 5 – latków.  Jesteśmy weseli, uśmiechnięci i ciekawi świata. Interesujemy się  wszystkim, co nas otacza. Dużo czasu spędzamy  na wspólnej zabawie, ale pamiętamy również o rozwijaniu innych umiejętności i zdolności. Przyswajamy nawyki kulturalnego i serdecznego zachowania się wobec kolegów, staramy się być dla siebie mili, szanujemy swoją pracę i pracę kolegów. Kochamy śpiewać i tańczyć, chętnie też malujemy, rysujemy i lepimy z plasteliny. Dużo radości sprawiają nam spacery i zabawy na placu przedszkolnym. Lubimy przychodzić do przedszkola, bo każdy dzień to nowe i ciekawe wyzwania. Pozdrawiamy wszystkich bardzo serdecznie!

Jeżyki na balu

Posted in Jeżyki | Leave a comment

Wigilia u “Jeżyków”

Dziś przedszkolaki miały Wigilię. Był pyszny barszcz i pierogi, a na deser słodki poczęstunek. Życzymy wszystkim Wesołych Świąt Bożego Narodzenia.

Posted in Jeżyki | Leave a comment

Stroiki świąteczne u “Jeżyków”

Dziś u Starszaków odbyły się warsztaty świąteczne, na których przedszkolaki wykonały stroiki świąteczne. Efekty tej pracy można podziwiać na poniższych zdjęciach. Pięknie “Jeżyki”!

Posted in Jeżyki | Leave a comment

Mikołajki u “Jeżyków”

Dziś Święty Mikołaj odwiedził dzieci z grupy “Jeżyki”. Ukrył prezenty, a zadaniem przedszkolaków było odnalezienie ich rozwiązując zagadki. Gdy osiągnęły cel radość dzieci była wielka.

Posted in Jeżyki | Leave a comment

Język angielski- grudzień

Drodzy Rodzice! W załączniku znajdą Państwo program realizowany w grudniu na zajęciach z języka angielskiego.

Posted in Jeżyki, Pszczółki, Żabki | Leave a comment