Grupa „KACZUSZKI” 

Jesteśmy bardzo wesołymi  i pomysłowymi przedszkolakami. Lubimy wspólne zabawy w kącikach zainteresowań. W naszej grupie uczymy się zgodnie bawić, dbać o nasze zabawki, ładnie zjadać posiłki, dbać o czystość i porządek. Chętnie wykonujemy różnego rodzaju prace plastyczne, śpiewamy, tańczymy i recytujemy wierszyki. W trakcie spacerów poznajemy otaczające nas środowisko. Nie zapominamy też o czynnościach samoobsługowych.

 

Dzień Taty- „Pszczółki”

Najmłodsi przygotowali krótki występ dla swoich tatusiów! Miłego oglądania:)      

Posted in Pszczółki | Leave a comment

J. angielski- czerwiec

Posted in Jeżyki, Pszczółki, Żabki | Leave a comment

DZIEŃ MAMY- PSZCZÓŁKI

Zapraszam na występ dzieci z najmłodszej grupy przygotowany dla Naszych Kochanych Mam: I jeszcze prezentacja dla Mam:  http://Dla naszych kochanych mam….mp4              

Posted in Pszczółki | Leave a comment

„Pszczółki” rozmawiają o pszczołach

20 maja obchodzimy DZIEŃ PSZCZOŁY, dlatego dzieci cały tydzień rozmawiały o pszczołach. W ubiegłym tygodniu odwiedził nas również „dentobus”- maluchy były bardzo dzielne!

Posted in Pszczółki | Leave a comment

Wiosna w ogrodzie i na łące

„Pszczółki” przez ostatnie dwa tygodnie poznawały narzędzia ogrodnika oraz rozmawiały o pracach w ogrodzie. Zakładały hodowlę fasoli i obserwowały jak ona rośnie. Rozmawiały również o owadach mieszkających na łące, a dzięki „Bardzo głodnej gąsienicy” E. Carle’a poznały cykl rozwojowy motyla.  

Posted in Pszczółki | Leave a comment